DZIEŃ ZIEMI W MBP FILIA MASÓW
Z okazji Dnia Ziemi w MBP Filia Masów odbyło się spotkanie z uczniami klasy II B SP nr 4. Dzieci wysłuchały fragmentów książek o powietrzu i wodzie, bez których nie ma życia oraz o zwierzętach, z którymi żyjemy w stałej symbiozie. Drugoklasiści mieli też okazję posiać nasiona kwiatów i obiecali, że będą odwiedzać bibliotekę, aby obserwować, jak rośliny się rozwijają. Dzieci obejrzały też krótki film i poznały Dekalog Młodego Ekologa, czyli co robić, aby chronić planetę. Na zakończenie dzieci kolorowały planetę ziemię, czyli nasz dom. Dziękujemy za przybycie i zapraszamy ponownie!

Tekst i zdjęcia: Magdalena Grzelak – Kołdej
Link do galerii zdjęć:https://www.facebook.com/photo/?fbid=922519327446144&set=pcb.922526927445384



















