KAMISHIBAI W PRZEDSZKOLU
Utworzono dnia 19.05.2026
We wtorek 19 maja bibliotekarka z MBP Filii Wiślana odwiedziła Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Dęblinie z teatrzykiem kamishibai .Przedszkolaki wysłuchały bajki "Noc w bibliotece" . Oczywiście jesteśmy umówieni na ponowne czytanie .

Zapraszamy do obejrzenia fotoleracji: https://www.facebook.com/photo/?fbid=1409724967851814&set=pcb.1409725841185060



















