SPOTKANIE AUTORSKIE Z MAGDALENĄ DEUAR-PATRYKĄ
W MBP odbyło się spotkanie autorskie z Panią Magdaleną Deuar – Partyką. Pani Magdalena jest autorką książki „Pismo jak odcisk”, a z zawodu jest grafologiem i biegłym sądowym. Podczas spotkania opowiedziała, w jaki sposób analizuje pismo ręczne i dlaczego w piśmie uwydatnia się osobowość człowieka.
To było ciekawe spotkanie i nowe doświadczenie.
Do obejrzenia galerii zapraszamy pod linkiem: https://www.facebook.com/photo/?fbid=1554893003308848&set=pcb.1554893443308804
Tekst: Magdalena Grzelak - Kołdej



















