WIZYTA PRZEDSZKOLAKÓW W BIBLIOTECE
Utworzono dnia 28.05.2026
W poniedziałek 25 maja b.r. naszą bibliotekę odwiedziły bibliotekę przedszkolaki
z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Dęblinie. Dzieci odbyły spotkanie z Panią Grażyną Szczepańską, Prezeską Towarzystwa Przyjaciół Dęblina, która opowiadała im o historii Dęblina. Odbyły z nią również wycieczkę po ważnych punktach naszego miasta. Wysłuchały również bajki, w formie Kamishibai p.t. "Kryształ przyjaźni", czytanej przez bibliotekarkę i malowały kolorowanki.
z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Dęblinie. Dzieci odbyły spotkanie z Panią Grażyną Szczepańską, Prezeską Towarzystwa Przyjaciół Dęblina, która opowiadała im o historii Dęblina. Odbyły z nią również wycieczkę po ważnych punktach naszego miasta. Wysłuchały również bajki, w formie Kamishibai p.t. "Kryształ przyjaźni", czytanej przez bibliotekarkę i malowały kolorowanki.

Pracownik MBP



















